Hakkımda

Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünden mezun, otomotiv mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinde de bulunmuş bir bilişimciyim.
IT Manager & Front End - Back End Developer

Özel sektörün taleplerine göre gelişen bir kariyer sayesinde birçok konuda bilgi sahibi ve çoğunda ileri seviye bilgi sahibi bir bilişimci.

  • Doğum Tarihi: 18 Ocak 1992
  • Website: www.burakbalkis.com
  • GSM: +90 531 201 2424
  • Şehir: İstanbul
  • Yaş: 32
  • Derece: İleri Seviye
  • Email: info@burakbalkis.com
  • Freelance: İmkanlar Dahilinde

İnşaat ve Turizm sektörüne yönelik projeler yürüten bir holdingde bilgi işlem müdürüyüm.

YETENEKLER

Aslında bu kısımda bilgi ve tecrübemin getirdiği yeteneklerimden bazılarını listelerken bunları derecelendirmek ne kadar doğru olmasa da zaten burada sizlerle paylaşmayı uygun bulduğum yeteneklerimi özenle başarılı olduğum kısımlardan seçmeye özen gösterdim.

FIREWALL (FORTINET)80%
HOTSPOT (LOGGING)90%
Windows Servers 100%
Linux Servers (Ubuntu\CentOs) 90%
Host Panel (Virtualmin\CPanel\Plesk\Parallask) 100%
Photoshop & Illustrator 100%
Premiere & After Effects 90%
Sketchup 90%
Blender 80%
Lumion 80%
HTML 100%
CSS 100%
JavaScript 75%
WordPress/CMS 100%
PHP 100%
Codeigniter (Php Web Framework)95%
Laravel (Php Web Framework)75%
Django (Python Web Framework)55%
ASP75%

Bu kalemler çalışma hayatımda iş çeşitliliğinden dolayı sürekli olarak kullandığım teknolojilerden bazılarını kapsamaktadır. Yukarıda bahsi geçmeyen 3. parti uygulamaların hakimiyeti ve kurulum yönetim bilgileri olarak otelcilik ve restoran sistemlerinden bazıları, iptv sistemleri, cctv sistemleri, santral sistemleri, seslendirme ve yangın anons sistemleri, access control sistemleri, access point sistemleri ve akıllı switch yönetimleri, digital signage olarak geçen yönlendirme ekranları programları ve tasarımları, matbuu tasarımlar ve website içerik, tasarım ve yönetim panellerinin tasarımları ile kurumlara özel geliştirmekte olduğumuz php yazılımlar ERP, CRM, SAAS sistemler yukarıda listelenmemiştir.

Evet bir konuda uzman olmak belki bu kadar kalem ile beyin yormaktan iyi olacaktı. Bunu herkes gibi siz de düşünmüş olabilirsiniz ancak bu çeşitlilik biraz da meraklı olmamdan kaynaklanıyor. Ayrıca da sabırsız olmamdan kaynaklanıyor olabilir. Biran önce olsun diye kolları bir işe sıvamışlığım hep olmuştur ve de olmaya devam edecek gibi görünmektedir.

GERÇEKLER

İşte hayatın gerçekleri bu rakamlarda saklı. Sizden istenen ve talep edilen şeylerin çeşitliliği (tabii bunları kabul edip etmemek sizin elinizde ancak çoğunlukla kabul etmek durumunda kalmışsanız) bunlar işte bu iş çeşitliliğinin yegane nedenleri olmuştur.

56

Farklı Müşteri

136

Farklı Proje

9745

Saatlik Destek

10

Onlarca Şahaser