HİZMETLER

Sizler için sağlayabileceğim hizmetlerin ana başlıklarını belirmek gerekirse;

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimliğinizin oluşması adına logo tasarımından matbuu tasarımlarına, website dizaynınıza kadar tüm süreci birlikte yürütebiliriz.

Veri Analizi

Kurum içi veri analizi danışmanlığınızı yapabilir, süreçlerinizin basılı kağıtlardan dijitale geçişini, hiyerarşi kurulumunuzu birlikte sağlayabiliriz.
Verilerinize ulaşabilmenin, aradığınızı bulabilmenin ve bulduğunuz tablonun kalitesini yükseltebiliriz.

Özel Yazılımlar

İşlerinizi hızlandıracak size özel yazılımlar geliştirebilirim. Mevcut olarak çalışan php veya farklı altyapı ile yazılmış websitelerinizin analizi yapıldıktan sonra yenilenmesi konusunda çalışabiliriz.

Online Eğitim Sistemi

Kurum içi eğitim sisteminizi yazabilir. Sertifikasyon programları yaratabiliriz. Sertifikalarını tasarlayabilir. Çalışanlarınız için kalite standartlarınızı oluşturabilir.
Tüm bu varyasyonlar için insan kaynakları programlarınız ile entegrasyonlar sağlayabiliriz.

Görsel Tasarımlar

Görsel tasarımlarınızı yapabilir, videolar düzenleyebilir. Oluşturacağınız reklam kampanyalarınız için hem danışmanlık hem de tasarım konularında tam destek verebiliriz.
Sosyal Medya ve Dijital Reklamcılık vb. birçok alanda sertifika sahibiyim.

Web

E-Mail Hesaplarınızın yönetiminden, VPS'lerinizin kurulumuna, web sitelerizin front-end ve back-end işlemlerine kadar web ile ilgili ihtiyaçlarızın tümüne yanıt bulabileceksiniz.